V posledním utkání MOP 20.kola které bylo poslední v sezoně 2017/18,jsme na domácím ledě přivítali nepříjemného soupeře ze Solopisk.První třetina vyzněla jasně pro hosty,ve druhé a třetí třetině jsme s hokejisty ze Solopisk sice drželi krok i hrály vyrovnaně,bohužel jsme ale prohrály 4:8.A tak v této sezoně jsme bohužel titul neobhájili a skončili až na 5.místě.Jen kaňkou letošní sezony je náš ultras,kteří místo aby vytvořili před zápasem peklo,tak raději chodí o pět minut pozdě,a co víc i na posledních 6.minut jedné třetiny,a ty nadávky někteří z nich by si měli nechat.Jinak děkujeme všem za podporu v letošní sezoně.