Informace k sezóně 2019/2020.

Mužstvo SLAVOJE Obecnice bude hrát v nadcházející sezóně 2019/2020 soutěž „Hokejový hobby turnaj O POHÁR STAROSTY MĚSTA SEDLČANY – 15. ročník“ a bude to jeho druhá sezóna v Sedlčanech.

V uplynulé sezóně jsme skončili ve skupině A po odehrání 24 utkání na pátém místě a postoupili po rozdělení soutěže do tří lig do ligy první.

V první lize, která měla 9 týmů, jsme odehráli dalších 8 utkání a skončili jsme opět na pátém místě. Bohužel nás od čtvrtého postupového místa do semifinále play off dělil pouze jeden bod, a proto tím pro nás sezóna skončila.

Tu jsme zakončili „DOPUKNOU“ v Obecnické rezervaci, kde jsme ji, i za účasti pana starosty Josefa Karase, zhodnotili a udělili individuální ocenění některým hráčům.

Nejlepším v „KANADSKÉM BODOVÁNÍ“ byl Karel Máša, titul „PRASE TÝMU“ za nejvíce udělených trestných minut „získal“ Petr Juhász, „SRDCAŘEM TÝMU“ hráči zvolili Jaroslava Střesku a „SKOKANEM TÝMU“ za největší posun ve výkonnosti byl zvolen Marek Novák na postu gólmana. O hudební doprovod na kytaru se postaral neúnavný Fanda Větrovský.

Pro naši první sezónu v Sedlčanech, tj. po zrušení Meziokresního přeboru a „rozpadu“ týmu, bylo v podstatě vytvořeno nové mužstvo, kdy se hráči lidsky i hokejově poznávali tzv. za pochodu. S odstupem času se dá zhodnotit páté místo v soutěži jako úspěch. Částečně jsme byli při budování týmu omezeni i tím, že z bývalého mužstva hokejistů Slavoje může hrát dle propozic turnaje jenom několik hráčů s lepší výkonností a v očích někoho jsme mohli skončit i za očekáváním.

Mužstvo Slavoje přes léto dostalo novou podobu z důvodu několika odchodů a naopak i příchodů nových hráčů. I touto cestou bych těm odchozím rád poděkoval, že v uplynulé sezóně SLAVOJ a Obecnici reprezentovali.

V sezóně 2019/20 budou barvy SLAVOJE Obecnice hájit tito borci: gólmani Tomáš Brůček, Marcel Forejt, Dušan Matějka, David Aubrecht a hráči Petr Juhász, Tomáš Horčic, Jan Kortan, Karel Máša, Josef Kubista, Radoslav Kubják, Zdeněk Uzel, Adam Lavička, Roman Dvořák, Adam Mrázek, Petr Kozohorský, Jiří Moser, František Větrovský, Jaroslav Střeska, Dušan Nikel, Tomáš Střeska, Libor Procházka.

Vedoucím mužstva bude Miroslav Kryl, hrajícími trenéry Karel Máša a Jaroslav Střeska.

Doufám, že v nadcházející naší druhé sezóně v Sedlčanech navážeme na naše dřívější úspěchy a budeme Obecnici i SLAVOJ dobře reprezentovat.

Více informací naleznete na našem webu: http://obecnice-hokej.cz nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/tjslavojobecnice/about/

Zapsal: JS